Specjalista ds. Zakupów

Nr ref. R/39/2019/PDH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1.   Przygotowywanie dokumentacji przetargowej (zakupy usług, materiałów, urządzeń).

2.   Przeprowadzanie i monitorowanie postępowań przetargowych.

3.   Codzienne współpraca z odbiorcami wewnętrznymi przy określaniu kluczowych warunków umów.

4.   Wypracowywanie standardów opisu przedmiotu zamówienia i specyfikacji technicznych.

5.   Współpraca z zespołem prawnym w przygotowywaniu projektów umów.

6.   Udział w negocjacjach warunków umów.

7.   Monitorowanie procesu zawierania i realizacji umów, w tym zbieranie i analizowanie opinii dotyczących zgodności dostaw z zawartymi umowami pod względem technicznym i jakościowym.

8.   Administrowanie systemu elektronicznego wspierającego procesy zakupowe oraz inicjowanie rozwoju jego funkcjonalności.

9.   Analiza rynku, tworzenie baz dostawców i bieżąca ich aktualizacja.

10.Współpraca przy bieżącym monitorowaniu budżetu i śledzenie rzeczywistych kosztów zamówień.

WYMAGANIA:

1.   Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne).

2.   Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku.

3.   Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy.

4.   Wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.

5.   Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca samodzielne kontakty zawodowe w języku.

Wymagania:

1.      Wykształcenie wyższe kierunkowePsychologia, Socjologia).

2.      Doświadczenie na analogicznym stanowisku.

3.      Praktyczna znajomość Prawa Pracy.

4.      Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.

5.      Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

6.      Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz wysokie zdolności interpersonalne.

7.      Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.