Grupa Azoty Polyolefins S.A. jest spółką Grupy Azoty, odpowiedzialną za realizacje największej inwestycji przemysłowej w Polsce o nazwie Polimery Police. W ramach tej inwestycji wybudowane zostaną największe w Europie środkowo-wschodniej zakłady przemysłowe do produkcji polipropylenu wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz dedykowaną infrastrukturą magazynową.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska kierownicze, biurowe oraz produkcyjne. Gwarantujemy stałe, wieloletnie zatrudnienie oraz możliwość szkoleń i rozwoju w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji. Oferujemy zarobki dopasowane do wyzwań oraz dobrą atmosferę pracy.

Od wszystkich pracowników oczekujemy zaangażowania w realizację ambitnych celów Spółki, umiejętności współpracy w zespole oraz gotowości do pracy w środowisku projektowym o dużej dynamice zmian.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez nasz formularz rekrutacyjny.

 

 

APLIKUJ

 

 

Serwis Kariera PDH Polska S.A. wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia. Czytaj więcej...